e-Zdrowie. Pacjent a placówka - różnice potrzeb, oczekiwań i możliwości

Raport opracowany przez ConQuest Consulting na zlecenie Comarch Healthcare

 

Dwoisz się i troisz, w jaki sposób pogodzić perspektywy pacjentów i placówek medycznych, aby sprostać oczekiwaniom obu stron i kompleksowo zaspokoić ich potrzeby? Nie tylko Ty! A rzetelnych danych, które pomogłyby rozwiązać wiele problemów sektora medycznego, niestety brakuje.

Właśnie dlatego stworzyliśmy poniższe opracowanie, dzięki któremu poznasz podobieństwa oraz różnice w perspektywie obydwu ww. grup. Zdobyta wiedza pozwoli Ci efektywniej zarządzać placówką medyczną i procesem obsługi pacjenta, a także pomoże podnieść poziom innowacyjności jednostki.

Badanie zostało przeprowadzone przez firmę ConQuest Consulting. Udział wzięło w nim 750 pacjentów, 75 lekarzy oraz 7 ekspertów branży medycznej.

Zapraszamy do zapoznania się z bezpłatnym opracowaniem.

Pobierz darmowy Raport

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.