Drużyna Healthcare’a: Misja cyfryzacja

Nowoczesne rozwiązania wykorzystywane w opiece zdrowotnej odgrywają rolę bohaterów niosących pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna. Ułatwiają opiekę nad osobami chorymi, potrzebującymi, usprawniają procesy administracyjne i komunikacyjne, przyczyniając się do poprawy jakości świadczonych usług i zwiększenia ich dostępności. Nie uratują świata przed chorobami cywilizacyjnymi i zakaźnymi, nie powstrzymają pandemii. Mają za to ogromny potencjał, żeby rozwijać medycynę, sprawiać, że pacjenci będą szybciej i trafniej diagnozowani czy zapewniać komfortową opiekę w środowisku domowym. Efekt – dłuższe życie w lepszym zdrowiu.

Trzy obszary zastosowania nowoczesnych technologii – trzech bohaterów:

  • Cloudia – charyzma to jej drugie imię. Żadne rozwiązania chmurowe nie są jej obce.
  • OptiMan – wprowadzanie usprawnień w zarządzaniu placówkami to jego specjalność.
  • Remoter – zdalna opieka, konsultacje, badania? Nie ma dla niego słowa ‘niemożliwe’. 

a nad ich pracą czuwa niezawodny Mr Healthcare, dbający o wdrażanie cyfrowych rozwiązań tam, gdzie jest to potrzebne. Każdemu rodzajowi rozwiązań technologicznych odpowiada jeden bohater, który przedstawia proces wdrażania i pozytywy wynikające ze stosowania określonych narzędzi.

Poznaj naszych bohaterów i zobacz, w jaki sposób technologie cyfrowe usprawniają opiekę zdrowotną!

Wypełnij formularz i pobierz komiks

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz, udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.