Wybierz Opaskę Życia Comarch!

Skorzystaj z dofinansowania na Opaski Życia i teleopiekę w ramach „Korpusu Wsparcia Seniorów 2023”.

Zaufaj profesjonalistom w dziedzinie medycyny! Zaufaniem obdarzyło nas już ponad 80 szpitali i więcej niż 200 placówek ambulatoryjnych. Posiadamy własne Centrum Zdalnej Opieki Medycznej wraz z placówką iMed24, w której nasi ratownicy medyczni realizują interwencje u osób w stanie nagłego zagrożenia życia lub zdrowia. 

Znamy się na rzeczy! Z Comarch Opaski Życia oraz naszych usług telemedycznych i teleopiekuńczych korzysta już w przybliżeniu 50 000 osób w Polsce i za granicą. 

Wiemy, co jest ważne! Opaska Życia to produkt pracy polskich inżynierów. Nasza Opaska jest jedyną na rynku opasek telemedycznych, która spełnia włącznie poniższe kryteria:

Dowiedz się więcej o Opasce Życia! Pobierz bezpłatny materiał i dowiedz się, jak możesz pomóc swojej Gminie.

 

Pobierz bezpłatny materiał 

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz, udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.