WHITE PAPER - PUNKT DIAGNOSTYCZNY 

PUNKT DIAGNOSTYCZNY COMARCH - OPIEKA MEDYCZNA NIEZALEŻNIE OD MIEJSCA I CZASU

 

Punkt Diagnostyczny Comarch oferuje łatwy i szybki dostęp do wysokiej jakości usług medycznych, bez konieczności wizyty u lekarza. Głównym celem Punktów Diagnostycznych jest udostępnienie pacjentom aparatury medycznej, dzięki której będą w stanie samodzielnie wykonać badania podstawowych parametrów życiowych. Dzięki temu rozwiązaniu opieka medyczna może zostać udostępniona w miejscu pracy, w szkole, na lotnisku, w centrum handlowym, na siłowni, w urzędzie, a nawet na pokładzie statku czy samolotu.

 
Pobierz DARMOWY WHITE PAPER aby poznać:

  • potrzebę implementacji Punktów Diagnostycznych jako elementów systemu opieki medycznej
  • elementy i schemat działania Punktu Diagnostycznego 
  • obszary zastosowania i beneficjentów tego rozwiązania


Pobierz darmowy White Paper

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.