WHITE PAPER - ZDALNY MONITORING PACJENTÓW

Transformacja opieki medycznej w kierunku rozbudowanego ekosystemu e-zdrowia

 

Nowoczesne systemy telemedyczne usprawniają opiekę medyczną i pozwalają optymalizować koszty. Co więcej, udostępniają wysokiej jakości świadczenia w miejscach, w których nie były one dostępne. Ich zalet jest wiele, a działanie zostało wielokrotnie potwierdzone. Jedyną kwestią, którą obecnie należy rozważyć, jest dopasowanie rozwiązania do konkretnego przypadku. Istnieje wiele produktów i modeli zastosowań. Jednym z najpopularniejszych i najbardziej uniwersalnych systemów jest zdalny monitoring pacjentów, któremu poświęcony jest ten White Paper. Comarch odpowiada na aktualne i przyszłe potrzeby rynku oraz posiada szerokie doświadczenia w zakresie telemonitoringu. Studia przypadków prezentują obszary zastosowania i proponowane modele wdrożeń.

 
Pobierz DARMOWY WHITE PAPER aby poznać:

  • Zdalny monitoring pacjentów i jego schemat działania
  • Dlaczego telemonitoring jest potrzebny i kto może świadczyć takie usługi
  • Beneficjentów usług zdalnego monitoringu pacjentów
  • Ofertę i doświadczenia Comarch w obszarze telemedycyny na podstawie międzynarodowych case studies

Pobierz darmowy White Paper

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.