One Pager

Usługa ładowania ogniw oraz pomiaru rezystancji wewnętrznej

IoT Plant

W Comarch IoT Plant zapewniamy klientom szereg kompleksowych usług na każdym etapie produkcyjnym.

Wśród nich oferujemy usługę ładowania ogniw przy wykorzystaniu specjalnej szafy ładującej TOB-12. 
Ładowanie ma znaczący wpływ na żywotność ogniw, a dzięki zastosowaniu dedykowanej szafy proces ten staje się również wygodny – naładowany produkt jest gotowy do użycia od razu po wyciągnięciu z pudełka.

Z poniższego materiału dowiesz się o wybranych funkcjonalnościach szafy do ładowania ogniw, wykorzystywanej na terenie Comarch IoT Plant. 

Pobierz bezpłatnie materiał i dowiedz się więcej.

 

Pobierz darmowy One Pager

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.