E-BOOK

Podręcznik Menedżera e-Zdrowia

Akademia Menedżerów e-Zdrowia Comarch Healthcare

Akademia Menedżerów e-Zdrowia powstała z potrzeby dzielenia się praktyczną wiedzą z zakresu cyfryzacji opieki zdrowotnej z odbiorcami, których łączy jedna wspólna cecha – działanie w sektorze ochrony zdrowia.

Przedstawiamy Podręcznik Menedżera e-Zdrowia, czyli e-book wypełniony po brzegi praktyczną wiedzą dotyczącą tego, co ważne w pracy w sektorze ochrony zdrowia. W książce znajdziesz zbiór materiałów przygotowanych podczas pierwszej edycji kursu pod czujnym okiem doświadczonych ekspertów branżowych.

E-book pomoże Ci zgłębić tematy, takie jak:

  • Elektroniczna Dokumentacja Medyczna,
  • Sztuczna inteligencja,
  • Telemedycyna,
  • Aspekty prawne,
  • Perspektywa pacjenta.

Pobierz bezpłatny materiał i sprawdź, na co warto zwrócić uwagę w codziennej pracy placówki medycznej.

 

Pobierz darmowy E-BOOK

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.