White paper

Cyberbezpieczeństwo w branży medycznej

Dobre praktyki dla efektywnej ochrony danych medycznych i skutecznego zabezpieczenia przed (cyber)zagrożeniami

Czy od cyberataku może uchronić nas jedynie sprawdzone oprogramowanie antywirusowe? Odpowiedź jest prosta: nie, chociaż dobry program to już istotna podstawa. Na jakie inne aspekty warto więc zwrócić uwagę, by poprawnie i porządnie zabezpieczyć wrażliwe (i nie tylko) dane gromadzone codziennie przez placówki czy firmy z sektora ochrony zdrowia?

Odkryj fundamenty wiedzy o cyberbezpieczeństwie i sprawdź, jakie kroki podjąć, by jeszcze efektywniej zabezpieczyć swoją placówkę przed cyberzagrożeniami.

Pobierz nasz bezpłatny materiał ekspercki, by dowiedzieć się:

  • Czym jest cyberbezpieczeństwo,
  • Dlaczego ochrona gromadzonych i przetwarzanych danych jest aż tak ważna,
  • Na jakie formy cyberataktów może być narażona Twoja placówka/firma,
  • Jakie normy i akty prawne regulują działania z zakresu cyberbezpieczeństwa,
  • Jakie dobre praktyki wdrożyć, by nie martwić się o wycieki danych.

Pobierz darmowy White Paper

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz, udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.