White paper

 

E-ZDROWIE DLA PRZEMYSŁU

Jak zadbać o bezpieczeństwo i zmniejszyć absencję chorobową w zakładach produkcyjnych

Pracodawca jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo zatrudnionych w miejscu pracy. Aspekt zdrowia i dobrej formy pracowników, wychodzi dalej, poza zapobieganie wypadkom w pracy, sięgając również do dobrostanu mentalno-fizycznego, który przekłada się na zaangażowanie w pracę, lepsze efekty przedsiębiorstwa oraz mniejsze straty związane z zwolnieniami chorobowymi pracowników.

Pobierz darmowy materiał, w którym dowiesz się:

  • Ile kosztuje nieobecność zdrowotna pracowników
  • Jakie czynniki sprzyjają wypadkom w pracy i w jaki sposób im zapobiegać
  • W jaki sposób firma traci na nieobecnościach zdrowotnych
  • Jak często zdarzają się wypadki w zakładach produkcyjnych i ile wynosi średnie finansowanie odszkodowań.
  • Jaką rolę pełnią benefity pracownicze w aspekcie motywowania pracowników oraz dbania o ich dobrą formę
  • Jakie miejsce zajmuje technologia w zakładach produkcyjnych i w jaki sposób może wpływać na bezpieczeństwo pracowników

 

Pobierz darmowy White Paper

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.