White paper

 

E-ZDROWIE W CZASACH KRYZYSU

Wykorzystanie nowych technologii w obliczu katastrof naturalnych, wojny i epidemii

Czy wiesz, że kamień węgielny pod budowę nowoczesnych rozwiązań sektora e-Zdrowia położono już w 1970 roku? To właśnie wtedy, 13 marca, po raz pierwszy w historii zaawansowana technologia satelitarna połączyła ponad 25 tys. lekarzy z różnych krajów, pozwalając im nie tylko wysłuchać poszczególnych wystąpień na żywo, ale także wejść ze sobą w bezpośrednią interakcję. Na tamte czasy to była prawdziwa telemedyczna innowacja.

Obecnie trudno wyobrazić sobie opiekę zdrowotną bez tak przyziemnych usług jak teleporada czy wideokonsultacja. Świat codziennie mierzy się jednak z nowymi wyzwaniami i kryzysami, które poniekąd wymuszają na środowisku medycznym realizację nowych, innowacyjnych strategii bazujących na cyfryzacji. 

 

Pobierz bezpłatny White Paper, by dowiedzieć się, jaką rolę pełnią rozwiązania telemedyczne w obliczu skutków kryzysów, takich jak:

  • Katastrofy naturalne
  • Wojny, migracje, terroryzm
  • Epidemie i pandemie
  • Kryzys ekonomiczny, nierówności i ubóstwo

 

Pobierz darmowy White Paper

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz, udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.