White paper

 

Jak przygotować się na pacjentów pokoleń Y i Z?

Przewodnik po przyszłych wyzwaniach opieki medycznej

Poszczególne pokolenia różnią się między sobą wyznawanymi wartościami, sposobem komunikacji, a także używanym językiem. Okazuje się, że oczekują też zupełnie innych doświadczeń w obszarze opieki zdrowotnej. To właśnie przedstawiciele młodszych pokoleń napędzają rozwój trendów, takich jak: telemedycyna, transparentność cen usług, narzędzia do zdalnego monitoringu zdrowia czy wykorzystanie sztucznej inteligencji. Milenialsi i pokolenie Z pragną kompleksowej opieki zdrowotnej, która wpisze się w styl ich życia.

Jakimi pacjentami są tzw. igreki i zetki? Co w kwestii własnego zdrowia jest dla nich najważniejsze? Czego oczekują od podmiotów medycznych, w których leczą się obecnie? Na co zwracają uwagę podczas wyboru placówki? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym materiale.

Pobierz bezpłatny materiał i sprawdź, jak przygotować swoją jednostkę medyczną na pacjentów przyszłości.

 

Pobierz darmowy White Paper

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz, udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.