White paper

 

OPIEKA ZDROWOTNA W TRAKCIE I PO PANDEMII

Co zmieniła pandemia SARS-COV-2 i co powinniśmy wdrożyć, aby lepiej zarządzać kryzysem w przyszłości?

Epidemia, a następnie pandemia COVID-19, wywołana koronawirusem SARS-COV-2, zaskoczyła większość z nas - choć nie powinna. Naukowcy dobrze znają zjawisko „superwirusów”, które pojawiają się w pewnych odstępach czasowych. Kryzysy epidemiologiczne towarzyszą ludzkości od samego początku, tak samo jak wirusy i bakterie, które je wywołują. Nie możemy ich wyeliminować – zostaną z nami na zawsze, ale nie będą podobne do tych, które znaliśmy jeszcze 100 lat temu.

Dlaczego nie byliśmy gotowi na pandemię koronawirusa? Czym pandemia SARS-COV-2 różni się od poprzednich? Co zmieniła w opiece medycznej i świadomości społeczeństwa? Co zrobić, aby lepiej zarządzać kryzysem w przyszłości? Tym zagadnieniom został poświęcony ten White Paper.

 

Pobierz bezpłatny White Paper, aby dowiedzieć się:

  • Czym pandemia SARS-COV-2 różni się od poprzednich kryzysów epidemiologicznych?
  • Jakie były nasze wyobrażenia na temat pandemii w XXI wieku i dlaczego nie byliśmy na nią gotowi?
  • Jak pandemia zrewolucjonizowała naszą codzienność i czym jest masowy „powrót do czystości”?
  • Jaką rolę odegrały e-zdrowie, telemedycyna i nowe technologie w trakcie pandemii?
  • Co możemy zrobić dzisiaj, aby lepiej zarządzać kryzysem epidemiologicznym w przyszłości? 

 

OPIEKA ZDROWOTNA W TRAKCIE I PO PANDEMII

Pobierz darmowy White Paper

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz, udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.