White paper

Pieniądze w medycynie

Na co wydać, a na czym oszczędzić? 

Przez wiele lat zdrowie było postrzegane jako indywidualne dobro jednostki. Bezpośrednim skutkiem takiego założenia był ograniczony dostęp do opieki medycznej, ściśle związany ze statusem materialnym. Postępująca myśl ekonomiczna dostrzegła jednak korelację pomiędzy zdrowiem a gospodarką, co dało początek postrzegania zdrowia jako dobra publicznego i znacznie skomplikowało temat finansów w medycynie.

Pieniądze w medycynie to zagadnienie obszerne i złożone. Większość specjalistów zgodzi się ze stwierdzeniem, że zawsze mogłoby ich być więcej i bez problemu znalazłyby się obszary na ich rozdysponowanie. Środki są jednak ograniczone, przez co kształtowanie budżetu powinno być wyjątkowo przemyślanym procesem. Czy są obszary, na których możemy oszczędzić? Na co musimy wydać więcej? Temu poświęcony jest ten materiał.

 

Pobierz darmowy White Paper

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz, udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.