White paper

Telemedycyna na obszarach trudnodostępnych

Bezpośredni wpływ teleopieki na przedłużenie życia i zdrowia seniorów
Odpowiedź na medyczne wyzwania XXI wieku

Równy dostęp do opieki zdrowotnej uznawany jest za jedno z fundamentalnych praw człowieka. Realia pokazują jednak, że nie w każdym miejscu na świecie tak jest, a wpływ na to mają różne czynniki, w tym środowiskowe czy klimatyczne. Wśród obszarów charakteryzujących się utrudnionym dostępem do świadczeń medycznych wymienia się: pustynie, tereny górskie, lasy, a także odległe miasteczka i wsie wykluczone komunikacyjnie.

Profesjonalnej pomocy medycznej na ww. obszarach mogą potrzebować nie tylko osoby je zamieszkujące, ale również przyjezdni czy turyści. W jaki sposób poradzić sobie w kryzysowej sytuacji lub uzyskać dostęp do podstawowej profilaktyki, gdy najbliższa placówka medyczna oddalona jest o setki kilometrów? Obiecującym rozwiązaniem w tej sytuacji jest telemedycyna i jej nowoczesne, zdalne usługi, dzięki którym pacjenci z odległych miejsc zyskują szansę na specjalistyczną opiekę pomimo odległości.

Odkryj:

  • Na jakie potrzeby pacjentów z odległych miejsc odpowiada telemedycyna, 
  • Jakie szanse i możliwości gwarantuje wdrożenie rozwiązań telemedycznych,
  • Z jakimi barierami może spotkać się chęć wdrożenia nowoczesnych rozwiązań,
  • Telemedyczne portfolio Comarch.

Pobierz pełną wersję bezpłatnego materiału, by dowiedzieć się więcej o korzyściach płynących z wdrożenia telemedycyny w miejscach, gdzie dostęp do tradycyjnej opieki zdrowotnej bywa problematyczny.

Pobierz darmowy White Paper

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz, udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.