White paper

Bezpośredni wpływ teleopieki na przedłużenie życia i zdrowia seniorów
Odpowiedź na medyczne wyzwania XXI wieku

Wiekowa struktura populacji stale się zmienia. Polskie społeczeństwo jest jednym z najszybciej starzejących się społeczeństw w Europie. Stawia to nowe wyzwania dla opieki zdrowotnej oraz wiąże się z koniecznością opracowywania coraz to lepszych strategii opieki nad seniorami. 

Na szczęście, współczesna medycyna dzięki postępowi technologicznemu potrafi skutecznie zwalczać nawet poważniejsze choroby i schorzenia. To, co kiedyś stanowiło zagrożenie dla życia lub zdrowia, obecnie może być leczone za pomocą standardowych, nieinwazyjnych procedur. Nowoczesne technologie nie tylko ratują życie w sytuacjach krytycznych, ale także odgrywają kluczową rolę w diagnozowaniu, zapobieganiu i leczeniu przewlekłych schorzeń. 

Nasze innowacyjne rozwiązania z zakresu telemedycyny umożliwiają monitorowanie zdrowia pacjenta oraz szybkie reagowanie w sytuacji nagłego pogorszenia stanu zdrowia, w tym opiekę zdalną. To prawdziwy przełom w opiece zdrowotnej, który pozwala poprawić jakość życia seniorów. 

Pobierz nasz darmowy white paper już dziś i dowiedz się więcej o:

  • Obecnych wyzwaniach dla systemu opieki zdrowotnej 
  • Potrzebach seniorów
  • Produktach i usługach Comarch wspierających opiekę nad seniorami  

Pobierz darmowy White Paper

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz, udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.