White paper

Zastosowanie analizy danych i optymalizacji procesów w nowoczesnej placówce medycznej

Prowadzenie placówki medycznej to wielowymiarowe wyzwanie, obejmujące poprawę jakości usług, dbanie o komfort pacjenta i motywację personelu, a także optymalizację kosztów. Realizacja tego zadania nierzadko wymaga wsparcia spersonalizowanych narzędzi i systemów informatycznych, które ułatwią automatyzację codziennych zadań, uproszczą obieg dokumentów i umożliwią monitorowanie kluczowych czynników.

Wypracowanie efektywnego systemu zarządzania placówką jest czasochłonne i wymaga współpracy kierownictwa, menadżerów oraz personelu medycznego i administracyjnego. Przekonaj się, w jaki sposób mogą pomóc w tym nowoczesne technologie oraz co zrobić, by wpłynęły one pozytywnie na redukcję kosztów, poprawę rentowności i satysfakcję pacjentów.

Pobierz nasz bezpłatny white paper, by dowiedzieć się:

  • Jakie są aktualne trendy w zarządzaniu placówką medyczną,
  • Na jakie wyzwania zwrócić szczególną uwagę,
  • Dlaczego warto być otwartym na cyfryzację,
  • Co oferuje system Comarch Optimed NXT do zarządzania placówką.

Pobierz darmowy White Paper

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz, udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.