Webinar: Automatyzacja prac serwisowych w terenie - lek na czasy pandemii

Online, 24.06.2020

Jest to drugi z webinarów w ramach serii, którą przygotowaliśmy zamiast corocznych warsztatów BSS/OSS dla branży telekomunikacyjnej w Polsce. Odbędzie się on 24 czerwca o godz. 11:00.

 

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

 

Podczas światowej epidemii koronawirusa sieci szerokopasmowe oraz mobilne zapewniają niezbędną łączność z kluczowymi usługami – związanymi z zapewnieniem bezpieczeństwa, ratowaniem zdrowia, ale także umożliwiają pracę zdalną tysiącom osób i komunikację osobom dotkniętych pandemią. Te sieci stanowią dzisiaj niezbędną infrastrukturę – a o ich niezawodność dbają technicy i inżynierowie w terenie i pracujący zdalnie dyspozytorzy, którzy wykonują nieocenioną pracę w trudnych warunkach. Ich efektywność można znacznie zwiększyć dzięki oprogramowaniu automatyzującemu operacje w terenie. Takie oprogramowanie pomaga dostawcom usług komunikacyjnych oraz wykonawcom prac terenowych usprawnić złożone procesy wdrażania nowych technologii, a także usystematyzować i kontrolować prace konserwacyjne dbając jednocześnie o bezpieczeństwo i zmniejszanie ryzyka zarażenia pracowników poprzez ograniczanie zbędnych kontaktów.  

W tym webinarium zaprezentowane zostaną narzędzia i strategie, które pomogą zautomatyzować realizację zadań w terenie ograniczając do niezbędnego minimum kontakt między pracownikami. Zapraszamy wszystkie organizacje zaangażowane we wdrażanie i utrzymanie infrastruktury telekomunikacyjnej, w tym dostawców usług komunikacyjnych, podwykonawców i techników.

 

Podczas tego webinaru poznasz:

  • gotowe rozwiązania automatyzacji usług terenowych;
  • możliwości wykorzystania urządzeń mobilnych jak telefony, tablety, a także nakładek rozszerzonej rzeczywistości do zwiększenia wydajności pracy i bezpieczeństwa pracowników;
  • oraz dowiesz się jak szybko i łatwo rozwiązywać problemy z urządzeniami sieciowymi na miejscu zdarzenia.

 

Webinar poprowadzi jeden z ekspertów Comarch – Anna Kowalska, Konsultant Field Service Management

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: telco-events@comarch.pl

Potrzebujesz porady w doborze produktów?

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.