Webinar: Automatyzacja prac serwisowych w terenie - lek na czasy pandemii

Automatyzacja prac serwisowych w terenie

Podczas światowej epidemii koronawirusa sieci szerokopasmowe oraz mobilne zapewniają niezbędną łączność z kluczowymi usługami – związanymi z zapewnieniem bezpieczeństwa, ratowaniem zdrowia, ale także umożliwiają pracę zdalną tysiącom osób i komunikację osobom dotkniętych pandemią. Te sieci stanowią dzisiaj niezbędną infrastrukturę – a o ich niezawodność dbają technicy i inżynierowie w terenie i pracujący zdalnie dyspozytorzy, którzy wykonują nieocenioną pracę w trudnych warunkach. Ich efektywność można znacznie zwiększyć dzięki oprogramowaniu automatyzującemu operacje w terenie. Takie oprogramowanie pomaga dostawcom usług komunikacyjnych oraz wykonawcom prac terenowych usprawnić złożone procesy wdrażania nowych technologii, a także usystematyzować i kontrolować prace konserwacyjne dbając jednocześnie o bezpieczeństwo i zmniejszanie ryzyka zarażenia pracowników poprzez ograniczanie zbędnych kontaktów.  

W tym webinarium zaprezentowane zostaną narzędzia i strategie, które pomogą zautomatyzować realizację zadań w terenie ograniczając do niezbędnego minimum kontakt między pracownikami. Zapraszamy wszystkie organizacje zaangażowane we wdrażanie i utrzymanie infrastruktury telekomunikacyjnej, w tym dostawców usług komunikacyjnych, podwykonawców i techników.

Podczas tego webinaru poznasz:

  • gotowe rozwiązania automatyzacji usług terenowych;
  • możliwości wykorzystania urządzeń mobilnych jak telefony, tablety, a także nakładek rozszerzonej rzeczywistości do zwiększenia wydajności pracy i bezpieczeństwa pracowników;
  • oraz dowiesz się jak szybko i łatwo rozwiązywać problemy z urządzeniami sieciowymi na miejscu zdarzenia.

Wypełnij formularz

Zobacz zapis z webinaru za darmo.

 

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.