Webinar: Jak skutecznie wykorzystać potencjał 5G: „network slicing” oraz rola AI i uczenia maszynowego

Pierwszym z tematów wziętym pod lupę w ramach serii webinarów jest technologia 5G oraz koncepcja „network slicingu”.

Jak powszechnie wiadomo technologia 5G obiecuje nie tylko szybszą sieć i efektywniejsze wykorzystanie dostępnych częstotliwości radiowych, ale także rewolucję w sposobie zarządzania siecią oraz nowe rodzaje usług. Jedną z nowych grup usług są usługi oparte na koncepcji „network slicingu”. Koncepcja ta ma umożliwić szybkie (wręcz na żądanie) tworzenie sieci logicznych/wirtualnych na bazie jednej fizycznej infrastruktury technicznej. Z punktu widzenia aplikacji ma to umożliwić rozwiązanie dotychczasowych problemów z budowaniem sieci, które były kompromisem pomiędzy różnymi wymaganiami ze strony aplikacji. Technologia ta ma jednak swoją cenę, którą jest znaczna komplikacja zarządzania siecią. Czy sztuczna inteligencja oraz uczenie maszynowe mogą stać się rozwiązaniem tego problemu?

Podczas tego webinaru dowiesz się:

  • czym dokładnie jest koncepcja network slicingu,
  • kiedy możemy ją zastosować,
  • jaką rolę mogą odgrywać sztuczna inteligencja oraz uczenie maszynowe w network slicingu,
  • jak wdrażać AI oraz ML, aby automatyzować zarządzanie siecią i aplikacjami.

Wypełnij formularz

Zobacz zapis z webinaru za darmo.

 

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.