Webinar: Smart BSS – dedykowany BSS dla rozliczeń wertykali i rozwiązań chmurowych

Smart BSS webinar

W czasach transformacji cyfrowej i udostępniania coraz szerszej gamy usług chmurowych, systemy BSS muszą być zdolne do elastycznego dostosowania, łatwych integracji oraz szybkiego prototypowania.

Odpowiedzią na te wymagania jest Comarch Smart BSS – kompaktowy system BSS, wspierający kompleksowo nie tylko operatorów telekomunikacyjnych, ale również inne branże wymagające rozliczeń i komunikacji z klientami (CRM z kanałami notyfikowania), sprzedaży usług i produktów (Webshop oraz obsługa konta przez Selfcare), rozliczania w różnych scenariuszach (Billing) oraz fakturowania i zarządzania płatnościami (Invoicing, Payments). Jednocześnie zachowana jest możliwość elastycznej integracji z pełną paletą różnych systemów firm trzecich.

Podczas tego webinaru dowiesz się:

  • Jakie moduły oraz funkcjonalności oferuje Comarch Smart BSS
  • Jak wygląda zestaw wbudowanych procesów biznesowych
  • W jakich branżach i w jakich zastosowaniach Smart BSS najlepiej wspiera biznes
  • Jakie oferujemy modele rozliczeniowe
  • Co to jest subscription billing
  • Jak Smart BSS wspiera rozwiązania chmurowe
  • Czy można budować biznes na własnej serwerowni i jak rozliczać własną usługę

Wypełnij formularz

Zobacz zapis z webinaru za darmo.

 

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.