Comarch EOS: Elektroniczna Obsługa Spraw

Postępująca cyfryzacja stanowi obecnie duże wyzwanie dla jednostek administracji publicznej i wymaga wdrożenia technologii, które zapewnią sprawną komunikację między obywatelem a instytucją. Comarch EOS to rozwiązanie skrojone na miarę potrzeb współczesnych organów państwowych, umożliwiając obywatelom i przedsiębiorcom załatwiane spraw online, a pracownikom urzędów obsługę w trybie pracy zdalnej.

Comarch EOS to odpowiedź na postępującą digitalizację administracji publicznej i terenowej. Pobierz ulotkę i dowiedz się więcej.

Wypełnij formularz i pobierz ulotkę prezentującą system Comarch EOS.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.
Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.