Comarch Administracja Publiczna eBook

Poznaj trendy technologiczne dla administracji publicznej

Czy wiesz o jakich rozwiązaniach IT dla organizacji i instytucji publicznych będzie głośno w najbliższym czasie? Wybraliśmy kilka przykładów, które mają duży potencjał rozwoju oraz wpływ na realizację zadań przez jednostki publiczne.

Trendy technologiczne - jakie czekają nas zmiany?

Administracja publiczna stoi przed ogromnymi wyzwaniami, ale i możliwościami wynikającymi z oczekiwań społecznych oraz ze zmieniającej się sytuacji gospodarczej. Połączenie inwestycji technologicznych z celami polityki publicznej jest obecnie kluczowe. W eBooku opisujemy 7 głównych trendów technologicznych, odnosząc je do specyficznej sytuacji w naszym kraju.

Pobierz nasz ebook i dowiedz się, jakie według ekspertów będą kluczowe kierunki innowacji i rozwoju w administracji publicznej.

Z naszego eBooka o prognozach i trendach w administracji publicznej dowiesz się m.in.:

  • Jak przebiega transformacja cyfrowa w Polsce?
  • Jakie znaczenie ma modernizacja infrastruktury IT i co może ją usprawnić?
  • Co to jest bezpieczeństwo adaptacyjne?
  • Jak administracja państwowa wykorzystuje open data?

Chcesz poznać nasze rozwiązania dla instytucji administracji publicznej? Odwiedź naszą stronę

Wypełnij formularz i pobierz eBook

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.
Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.