Whitepaper

Co dalej z handlem po pandemii?

Handel detaliczny stawia czoło bezprecedensowemu kryzysowi, którego zakończenia nikt nie jest w stanie przewidzieć. Z jednej strony niektóre firmy handlowe nie potrafią się w nim odnaleźć, a ich biznes drastycznie się kurczy, z drugiej jednak strony obserwujemy przykłady sprawnego dostosowywania się firm do obecnej sytuacji i szybkiego powrotu do względnej normalności. Dlaczego tak się dzieje? Czy istnieje lista kontrolna dobrych praktyk dla handlu detalicznego?

O tym i o wielu innych kwestiach w ujęciu krajowym i międzynarodowym przeczytasz we wspólnym opracowaniu Comarch oraz Institut du Commerce Connecte.

Czy firmy handlowe wyjdą z kryzysu silniejsze?

W naszym opracowaniu staramy się odpowiedzieć na szereg pytań nurtujących firmy handlowe, między innymi:

  • jaki plan działania na przyszłość ma branża spożywcza, a jak przygotowywać do zmian będzie się handel wyspecjalizowany?
  • czy covid-19 przyspieszy transformację wielokanałową?
  • czy działalność pozasprzedażowa będzie kluczem do sukcesu?
Ponadto whitepaper „Co dalej z handlem po pandemii?” zawiera 3 krótkie business case’y z takich branż jak internetowa, remontowo-budowlana oraz odzieżowa.

Wypełnij formularz i pobierz whitepaper

Aby pobrać whitepaper

wypełnij formularz

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe
Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.