Pobierz White Paper

Efektywna cyfryzacja oparta na danych

Przedsiębiorstwa produkcyjne coraz częściej zauważają potrzebę cyfryzacji produkcji i decydują się na wdrożenie nowoczesnych rozwiązań, które pomagają zlikwidować codzienne bolączki fabryk oraz realnie podnoszą efektywność całej produkcji.

Jednak mimo to część firm produkcyjnych nadal zmaga się z wieloma problemami, których genezy można poniekąd upatrywać w (częściowo) analogowych procesach. Jak zatem usprawnić zarządzanie produkcją wykorzystując do tego systemy klasy MES?

Pobierz praktyczny White Paper z którego dowiesz się m.in:

  • Jakie są aktualne i najczęstsze wyzwania branży produkcyjnej
  • Co tak naprawdę oznacza optymalizacja produkcji z wykorzystaniem systemu klasy MES
  • Jak wygląda implementacja systemu MES oraz jakie niesie ze sobą korzyści
   
Umów się na bezpłatną prezentację systemu - skontaktuj się z ekspertem Comarch, określ swoje potrzeby biznesowe, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie do wymagań Twojej firmy.

POBIERZ WHITE PAPER

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.