Ulotka: Krajowy System e-Faktur (KSeF),
czyli e-Fakturowanie w Polsce

Dowiedz się, jak uzyskać pełną zgodność
z nadchodzącymi normami za pomocą Comarch EDI


Już wkrótce wdrożenie KSeF ma stać się obowiązkowe dla przedsiębiorców. Proces integracji z KSeF warto jednak rozpocząć już wcześniej, od zebrania informacji o Krajowym Systemie e-Faktur po wybór rozwiązania, które w pełni odpowie potrzebom firmy w zakresie integracji z systemem rządowym. 

Pobierz naszą bezpłatną ulotkę i dowiedz się, jak uzyskać pełną zgodność z nadchodzącymi normami za pomocą Comarch EDI - rozbudowanej i nowoczesnej platformy o wielu możliwościach, będącej odpowiedzią na wyzwania największych firm

Pobierz ulotkę i dowiedz się:

  • Co to jest platforma Comarch EDI?
  • Jak wygląda integracja platformy EDI z KSeF?
  • Co można zyskać dzięki integracji KSeF z Comarch EDI?
  • Czym jest i jak działa Krajowy System e-Faktur?
  • Czy e-fakturowanie jest obowiązkowe?

Czy na pewno chcesz wysłać formularz?

Pobierz darmową ulotkę

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj:  Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.