CASE STUDY

Funkcjonalności portalu Comarch Medyczny Concierge na przykładzie CM iMed24 

W jaki sposób wdrożenie rozwiązań IT w placówce medycznej przekłada się na wartość biznesową?

Szukasz nowoczesnych rozwiązań, które podniosą poziom cyfryzacji Twojej placówki medycznej, a co za tym idzie, znacznie ułatwią pracę personelu? Zastanawiasz się, czy warto i na jakie funkcjonalności postawić? W poniższym materiale udowadniamy, że pozornie podstawowe rozwiązania mogą przynieść wiele korzyści dla Twojego biznesu.
Sprawdź, jaki wpływ na codzienną pracę Centrum Medycznego iMed24 miało wdrożenie produktu Comarch Medyczny Concierge.

Z naszego bezpłatnego case study dowiesz się:

  • Czym jest Comarch Medyczny Concierge,
  • Jakie korzyści dla biznesu niesie funkcja e-Rejestracji,
  • Co można osiągnąć z pomocą funkcjonalności SMS2WAY,
  • Dlaczego EDM, e-Recepty i wideokonsultacje mają aż takie znaczenie.

 Pobierz pełen materiał, by poznać szczegóły.

Pobierz darmowe Case Study

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.