Case Study

Zdalna Opieka Medyczna dla członków lokalnego Klubu Seniora

Punkt Diagnostyczny Comarch: telemonitoring w centrum usług socjalnych w gminie Jedlina Zdrój

Gmina Jedlina Zdrój otwarcie sprzeciwia się społecznemu wykluczeniu seniorów oraz zachęca do prozdrowotnych postaw. Od 2020 roku mieszkańcy gminy mogą korzystać z Punktu Diagnostycznego Comarch w wersji stacjonarnej. 

Wdrożenie telemedycznego rozwiązania Comarch odbyło się w ramach gminnego projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, realizowanego w partnerstwie z wałbrzyską Fundacją Merkury. 

Punkt został ulokowany w jedlińskim Centrum Usług Socjalnych, tak by mogli z niego z łatwością skorzystać szczególnie członkowie gminnego Klubu Seniora.

Pobierz pełną wersję case study, by dowiedzieć się więcej. 

 

Pobierz darmowe Case Study

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz, udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.