Case study

KIOSKI PROFILAKTYCZNE

W jaki sposób Narodowy Fundusz Zdrowia zachęca do dbania o zdrowie?

Kioski profilaktyczne to projekt realizowany wspólnie przez Narodowy Fundusz Zdrowia i Ministerstwo Zdrowia. Jego celem jest zachęcenie obywateli do bardziej regularnej profilaktyki zdrowia, o której często błędnie zapominamy. Profilaktyczne pomiary dla każdego z nas powinny jednak stanowić priorytet, choćby ze względu na możliwość wczesnego wykrycia wielu chorób cywilizacyjnych.

Pobierz nasze bezpłatne case study, by dowiedzieć się:

  • Czym są kioski profilaktyczne i gdzie je znaleźć.
  • Jakie pomiary zdrowotne wykonasz na miejscu.
  • Jaką rolę pełni Doradca ds. profilaktyki i promocji zdrowia.

Punkt Diagnostyczny Comarch

Punkt Diagnostyczny Comarch to wygodne i komfortowe rozwiązanie znacznie ułatwiające profilaktykę wielu chorób, w tym cywilizacyjnych. Dzięki łatwej dostępności Punktu i przyjaznej infrastrukturze pacjent ma możliwość szybkiego wykonania pomiarów podstawowych parametrów życiowych, takich jak: indeks BMI, skład ciała czy ciśnienie tętnicze.

Kioski profilaktyczne w oddziałach NFZ zostały oparte na Punktach Diagnostycznych dostarczonych przez Comarch Healthcare.

Pobierz pełną wersję case study, by dowiedzieć się więcej.

Pobierz darmowe Case Study

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz, udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.