BEZPŁATNY MATERIAŁ 

Pracownia Telemedycyny i e-zdrowia

Nowoczesna edukacja medyczna

 

Potrzeba nowoczesnych technologii i ich coraz większa powszechność, wzmaga konieczność szkolenia personelu i przyszłych przedstawicieli zawodów medycznych. Zrozumienie idei, sposobu działania i wdrażania usług telemedycznych, powinno być rozpoczęte podczas edukacji zawodowej, która jak najlepiej przygotuje przyszłego pracownika do pracy w zawodzie. Sprawność opieki zdrowotnej jest niemożliwa bez wprawionego posługiwania się narzędziami technologicznymi, dlatego oferta edukacyjna powinna obejmować praktyczne zajęcia z wykorzystaniem systemów informatycznych dla placówek oraz urządzeń telemedycznych.

 

Pobierz bezpłatny materiał, by dowiedzieć się o:

  • Elementach pracowni telemedycznej i e-zdrowia, które proponuje Comarch Healthcare
  • Przykładowych tematach laboratoriów wraz z rozpisanymi kierunkami kształcenia
  • Zaletach stworzenia Pracowni Telemedycyny i e-Zdrowia we współpracy z Comarch Healthcare
  • Możliwym zakresie współpracy

Pobierz bezpłatny materiał

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.