Case Study

Telemonitoring w gminie Milanówek

Wdrożenie dwóch Punktów Diagnostycznych Comarch

Gmina Milanówek otwarcie podchodzi do unowocześniania swojego regionu oraz podnoszenia komfortu życia swoich mieszkańców. W 2021 roku, w ramach projektu „Rozwój usług społecznych w Gminie Milanówek” realizowanego przy wsparciu środków z funduszu Unii Europejskiej, w gminie wdrożono nowe rozwiązania Comarch.

Przedstawiciele gminy podkreślają, jak ważna jest profilaktyka i działania prozdrowotne. Dlatego też w dwóch oddziałach Centrum Usług Społecznych w Milanówku pojawiły się stacjonarne Punkty Diagnostyczne Comarch, z których chętnie korzystają zarówno lokalni seniorzy, jak i młodsi mieszkańcy.

Pobierz pełną wersję case study, by dowiedzieć się więcej.

 

Pobierz darmowe Case Study

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz, udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.