CASE STUDY

Zdalna diagnostyka w sektorze MŚP 

Comarch Punkt Diagnostyczny wsparciem dla zdrowia pracowników Grupy Eurocash

Przedsiębiorstwa sektora MŚP chętnie stawiają na wsparcie i edukację swoich pracowników w zakresie zdrowia oraz bezpieczeństwa. Właśnie takie działania spotkasz w firmie Eurocash, która w jednej ze swoich kampanii edukacyjnych wykorzystała Comarch Punkt Diagnostyczny, zachęcając swoich pracowników do regularnej profilaktyki i aktywnego dbania o zdrowie.

Z naszego case study dowiesz się:

  • W jaki sposób firma Eurocash dba o zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników,
  • Jaką rolę w kampanii edukacyjnej firmy pełnił Comarch Punkt Diagnostyczny,
  • Czym jest platforma Comarch e-Care 2.0,
  • Jakie efekty wspólnie osiągnęliśmy.

Pobierz nasz bezpłatny materiał, by poznać szczegóły współpracy.

Pobierz darmowe Case Study

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.