Case Study
Zespół Lecznictwa Otwartego w Jaworznie

Wdrożenie nowoczesnego systemu do zarządzania jednostką (HIS)

 

Zdalna obsługa pacjenta to obecnie rozwiązanie niezbędne dla sprawnego działania placówki medycznej. Wdrożenie systemu Comarch Optimed NXT w Zespole Lecznictwa Otwartego w Jaworznie pozwoliło zachować ciągłość działania jednostki i zapewnić bezpieczeństwo personelu medycznego oraz pacjentów w okresie pandemii koronawirusa.

Dostarczone przez Comarch narzędzia takie jak e-rejestracja, e-wyniki czy wideokonsultacje to rozwiązania, które umożliwiają jednostce świadczenie wysokiej jakości usług medycznych w każdych warunkach.

 

Pobierz darmowe case study, aby dowiedzieć się więcej o:

  • Celach wdrożenia
  • Rozwiązaniach dostarczonych przez Comarch
  • Przebiegu współpracy i korzyściach z wdrożenia

Pobierz darmowe Case Study

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.