Telemedycyna w kardiologii

Zdalna opieka kardiologiczna znalazła szerokie zastosowanie w opiece zdrowotnej i od lat uzupełnia tradycyjną medycynę. Dzięki możliwości profesjonalnego zdalnego monitorowania pacjentów, pozwala dokładniej diagnozować i oceniać skuteczność prowadzonej terapii, jednocześnie zapewniając komfort badania.

Comarch CardioVest

Comarch CardioVest jest przeznaczony do użytku domowego w celu długoterminowego rejestrowania aktywności mięśnia sercowego (EKG). Umożliwia diagnostykę pracy serca z wykorzystaniem elektrod tekstylnych, które nie wymagają przyklejania do skóry. Długi czas rejestracji sygnału EKG (do 30 dni) zwiększa prawdopodobieństwo wykrycia nieprawidłowości kardiologicznych.

ZALETY:

  • bezpieczne, wiarygodne i długoterminowe rejestrowanie sygnału EKG
  • skrócony czas analizy sygnału poprzez wykorzystanie platformy algorytmicznej CMAP
  • stała kontrola nad wynikami pomiarów pacjenta

Comarch CardioNow

To kompleksowe rozwiązanie umożliwia nieprzerwaną 24-godzinną rejestrację sygnału EKG. Trzy tryby pracy (Holter, Event Holter i Tele Holter) pozwalają wybrać model świadczenia usług, który będzie odpowiadał potrzebom pacjenta. Uzupełniające funkcje telemedyczne rozszerzają zakres zastosowania urządzenia poprzez umożliwienie jego komunikacji z placówką medyczną wyposażoną w platformę e-Care 2.0, która odbiera i przetwarza dane zgromadzone z urządzeń pomiarowych.  

ZALETY:

  • Wykrywanie zaburzeń rytmu serca z automatycznym powiadamianiem personelu medycznego
  • Możliwość obserwacji stanu zdrowia pacjenta i stosowania się do zaleceń lekarskich poza szpitalem
  • Możliwość kontynuowania leczenia przez pacjenta w środowisku domowym

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami CardioNow lub CardioVest? Wypełnij formularz, aby nasz konsultant mógł przygotować ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Jeżeli masz pytania – skontaktuj się z nami.

 Kontakt           Pobierz broszurę 

Wypełnij formularz, aby uzyskać wsparcie konsultanta i wycenę.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz, udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.