White Paper

Sztuczna inteligencja w ochronie zdrowia 

Szanse, wyzwania i rozwiązania dla Twojej placówki

Czy wiesz, że początki sztucznej inteligencji sięgają już lat 50. XX wieku? Niestety wiele ograniczeń uniemożliwiło wtedy zastosowanie jej w medycynie na szeroką skalę. Dopiero wraz z nadejściem XXI wieku i rozwojem głębokiego uczenia udało się to przezwyciężyć.

Obecnie systemy sztucznej inteligencji potrafią już samodzielnie się uczyć i analizować złożone algorytmy. Nowoczesne technologie oparte na AI stanowią niezastąpione wsparcie w praktyce klinicznej, ocenie ryzyka, a także diagnostyce. To osiągnięcia, których w dobie poważnego kryzysu finansowego i kadrowego w ochronie zdrowia po prostu nie sposób ignorować.

Pobierz bezpłatny materiał ekspercki, by dowiedzieć się więcej o:

  • Ewolucji AI w ochronie zdrowia,
  • Korzyściach płynących z zastosowania AI,
  • Rozwiązaniach Comarch z dziedziny AI, które mogą wesprzeć Twoją placówkę medyczną.

Pobierz darmoww White Paper

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.