White paper

 

WYKORZYSTANIE NARZĘDZI AI W MEDYCYNIE PREWENCYJNEJ

Wpływ sztucznej inteligencji na zrewolucjonizowanie ścieżki pacjenta w systemie opieki zdrowotnej

Sztuczna inteligencja zmienia nowoczesną opiekę zdrowotną i staje się jej integralną częścią. Pomaga lekarzom dokładniej diagnozować pacjentów, przewidywać ich przyszły stan i zalecać lepsze metody leczenia. Personel medyczny zyskuje potężne narzędzie prognostyczne do zestawiania ze sobą ogromnych ilości danych oraz stawiania pomocnych spostrzeżeń - także dotyczących prowadzenia administracji danej placówki oraz zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa wszystkich pacjentów.

Dowiedz się więcej z naszego darmowego materiału!

 

 

Pobierz darmowy White Paper

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz, udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.