Przemysł 5.0 – digitalizacja sektora produkcyjnego

Nowe wyzwania i doświadczenia Comarch

Przemysł 5.0 pozwala osiągać jak najlepsze rezultaty i realizować cele biznesowe nawet w trudnych warunkach rynkowych, które są wynikiem pandemii Covid-19. Nowe wyzwania wskazują na konieczność digitalizacji przedsiębiorstw produkcyjnych. Kluczowe jest wykazanie się odpornością wobec dynamicznie zmieniających się warunków gospodarczych jak i zoptymalizowanie działań na poziomie produkcyjnym i biznesowym.

W nowym white paperze poświęconym Przemysłowi 4.0 i digitalizacji w dobie pandemii, dowiesz się w jaki sposób osiągnąć:

  • pełną kontrolę nad procesami produkcyjnymi
  • zbierać zautomatyzowane dane w czasie rzeczywistym
  • optymalizować koszty produkcji

Dodatkowo, studium przypadku rozwiązań Comarch i naszych klientów.POBIERZ WHITE PAPER

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.