• MES INDUSTRY 4.0
  • KONTROLOWANIE KOSZTÓW PRODUKCJI
  • E-ZDROWIE DLA PRZEMYSŁU
Kontroluj i analizuj procesy produkcyjne w czasie rzeczywistym dzięki dedykowanej aplikacji MES. Pozyskiwanie danych wprost z linii produkcyjnych pozwala na optymalizację nie tylko kosztów, ale także określanie wartości OEE, kluczowej w podejściu Lean Manufacturing. MES Industry 4.0 to także możliwość integracji z funkcjonującymi już wcześniej systemami i urządzeniami. Sprawdź jeszcze większe możliwości aplikacji i jej zastosowania w przemyśle
 
 
Dowiedz się więcej
Pozyskuj dane dotyczące zużycia mediów, które pozwolą na redukcję kosztów w przedsiębiorstwie. Smart Metering staje się coraz częściej standardowym rozwiązaniem, wpisującym się koncepcję Przemysłu 4.0 w kwestii zarządzania mediami. Jego zastosowanie to przede wszystkim retrofitting istniejącej infrastruktury pomiarowej, pozwalający na jej digitalizację. Poznaj również kolejne zastosowania Smart Meteringu w przemyśle.
 
 
Dowiedz się więcej
Zadbaj o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników przemysłowych dzięki zaawansowanym systemom teleinformatycznym. Jednym z takich rozwiązań jest Comarch WristBand system składający się z mobilnego urządzenia Comarch WristBand zintegrowanego z Platfrormą e-Care. System służy do monitorowania funkcji życiowych oraz pozycji osób pracujących na terenie fabryki. Portfolio Comarch w kwestii e-Zdrowia dla Przemysłu to znacznie więcej.
 
 
Dowiedz się więcej

Comarch dla Przemysłu 4.0

 

Comarch dla Przemysłu 4.0 to kompleksowy system dostarczany jako model SaaS (software as a service, oprogramowanie jako usługa) lub jako niestandardowe dedykowane rozwiązanie. Składa się on z urządzeń produkcyjnych (PLC i czujniki) zintegrowanych z odbiornikami (Comarch IoT Hubs) podłączonymi do bazy danych w chmurze (Comarch IoT Platform), na której opierają się rozwiązania Industry 4.0.

  

 

 

 

 

Korzyści z wdrożenia

 

Kontrola dostępności urządzeń
Analiza jakości produkcji
Zwiększona wydajność
Retrofitting
Integracja z systemem ERP
Integracja z liniami produkcyjnym
Redukcja dokumentacji papierowej
Pomiary OEE

Skontaktuj się z ekspertem Comarch IoT Ecosystem

Zachęcamy do kontaktu w celu szczegółowego omówienia interesujących Państwa produktów i usług z zakresu IoT.

Referencje

Materiały video

    Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz materiały!

      Zobacz wszystkie materiały