Jak przygotować firmę na KSeF?

Kompleksowy przewodnik dla przedsiębiorcy

Krajowy System e-Faktur, czyli system teleinformatyczny, który umożliwia wystawienie, odbieranie i przechowywanie e-faktur działa w Polsce od 1 stycznia 2022 r. i pozwala na dobrowolną wymianę faktur ustrukturyzowanych.

Pobierz e-book i sprawdź jak przygotować się do wystawiania e-faktur i jak wygląda integracja z KSeF w systemach Comarch ERP i Comarch EDI.

W naszych poradnikach znajdziesz najważniejsze informacje, które ułatwią Ci wejście w nową rzeczywistość elektronicznego dokumentowania transakcji, zanim będzie to wymagane prawnie. Dzięki niemu unikniesz wielu kosztownych błędów.

Pobierz poradnik i dowiedz się więcej o zagadnieniach takich jak:

  • podstawy KSeF (co to jest KSeF, co to są faktury ustrukturyzowane, jakie są korzyści z KSeF),
  • jak przygotować się na KSeF,
  • jak wygląda wystawienie i odbiór faktur w KSeF,
  • jak technologia wspomaga integrację z KSeF,
  • poznaj rozwiązania Comarch do obsługi Krajowego Systemu e-Faktur: Comarch EDI i Comarch ERP. 

Pobierz poradnik

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach. Informujemy Cię, że Comarch S.A. jest producentem systemów ERP, które sprzedawane i wdrażane są przez Autoryzowaną Sieć Partnerów Comarch. W związku z takim modelem sprzedaży może skontaktować się z Tobą zarówno przedstawiciel Comarch S.A. jak i przedstawiciel firmy Partnerskiej Comarch.