Aktualności

11.10.2017

Netia wybiera Comarch OSS do nadzoru swojej sieci

Firma Netia, jeden z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych, zdecydowała się na zakup systemu Comarch Fault Management – centralnego narzędzia do monitoringu sieci.

19.09.2017

Najnowszy raport Gartnera na temat platform IoT w sektorze telekomunikacji uznaje Comarch za dostawcę, którego warto obserwować

W najnowszym raporcie firmy analitycznej Gartner Comarch, wiodący dostawca usług i rozwiązań IT, został uznany za Vendor to Watch czyli firmę, której działalność warto obserwować.

05.09.2017

Comarch wspiera Orange w rozwoju Internetu Światłowodowego (FTTH)

Firma Orange Polska, wiodący operator telekomunikacyjny w kraju, wybrała Comarch na dostawcę oprogramowania OSS (operational support system) przy realizacji projektu OSS4FTTH (FTTH - Fiber-to-the-home).

18.07.2017

Wystartował ekspercki blog sektora telekomunikacji – Comarch Telco Review

Comarch Telco Review stanowi przestrzeń, w której będziemy mówić o nowinkach oraz trendach branżowych, a także dzielić się wiadomościami, najlepszymi praktykami oraz przemyśleniami dotyczącymi IT i biznesu operatorów telekomunikacyjnych.

08.06.2017

Comarch wspiera firmę Hrvatski Telekom w konsolidacji i usprawnieniu środowiska OSS

Hrvatski Telekom, wiodący dostawca usług telekomunikacyjnych w Chorwacji, wybrał Comarch na preferowanego dostawcę systemów OSS.

07.06.2017

#MoveToDigital – Witaj w zdigitalizowanym mieście Comarch

Zbudowaliśmy zdigitalizowane miasto aby pokazać, jak nowe idee i technologie zmieniają nasz sposób komunikacji i nasze korzystanie z usług telekomunikacyjnych, a także w jaki sposób wpływa to na operacje realizowane przez dostawców usług.

01.06.2017

Raport Comarch: 60% telekomów postrzega współpracę z dostawcami usług OTT jako klucz do sukcesu

Operatorzy telekomunikacyjni patrzą na dostawców usług over-the-top (OTT) jako na szansę, a nie zagrożenie, według nowego badania opublikowanego przez Comarch.

14.04.2017

Comarch dołącza do innowacyjnego projektu TM Forum Catalyst w zakresie sprzedaży i marketingu omnichannel w branży telekomunikacyjnej

Comarch wspólnie z takimi firmami jak Comptel, Huawei, Salesforce, Teavaro oraz Vlocity pracuje nad kompleksowym rozwiązaniem, będącym odpowiedzią na dzisiejsze wyzwania związane ze sprzedażą i marketingiem usług telekomunikacyjnych.