Sales Channel Management

Jako dostawca usług łączności elektronicznej dużo zainwestowałeś w możliwość dostarczania nowoczesnych i atrakcyjnych usług. Nadszedł czas, żeby je sprzedać. Twoje zespoły sprzedażowe zdobyły już podstawowe umiejętności, ale do sukcesu potrzeba im jeszcze ciągłej motywacji. Twoi sprzedawcy powinni być w stanie rozmawiać z klientem u niego w domu i w dowolnym innym miejscu, tam przedstawiać im atrakcyjność oferty i na miejscu ją sprzedawać.

Comarch Sales Channel Management optymalizuje wysiłki sprzedażowe pozwalając dostawcom usług łączności na zwiększenie sprzedaży. Efektywny moduł Comarch Commission & Incentive umożliwia wdrażanie innowacyjnych strategii i optymalizację planów premiowych sprzedażowych. Pre-integrowana z Comarch BSS suite aplikacja na tablety Comarch Mobile Sales umożliwia sprawdzenie najbardziej aktualnych danych o klientach z dowolnego miejsca w dowolnym czasie, sprawdzenie dostępności usług i rejestrację nowych umów.

Comarch Logistics Management pozwala na weryfikację, kontrolę i automatyzację uzupełniania zasobów dostępnych w punktach sprzedaży.

Korzyści

Zwiększ skuteczność Twoich sprzedawców

Motywuj swoje zespoły sprzedażowe dzięki indywidualnie opracowanym planom premiowym, w prosty sposób organizuj ich pracę i dostarczaj im najświeższych informacji w każdym miejscu i czasie, tak aby byli zawsze w stanie przygotować najlepszą ofertę.

Zarządzaj relacjami z przedstawicielami

Obliczaj stopień realizacji założonych celów dla każdego przedstawiciela lub dla całego zespołu, centralizuj zarządzanie danymi i pozbądź się błędnych kont.

Poznaj klienta

Pozwól swoim sprzedawcom na dostęp do bazy klientów i odpowiednio planuj ich strategię sprzedażową. Spraw, żeby obietnice przedstawicieli handlowych pokrywały się z Twoimi możliwościami i rzeczywistą ofertą.

Nie pozwól klientom czekać na usługę

Wysyłaj zapytania o dostępność do systemu zarządzania pracą w terenie FSM, tak aby odpowiednio zaplanować instalację lub po prostu aktywować nową ofertę u klienta.

Rozwiązanie składa się z następujących produktów:

Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz materiały

Chcesz wiedzieć więcej? Potrzebujesz porady w doborze produktów?

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.