Comarch Opaska Życia

Zaufaj profesjonalistom w dziedzinie medycyny! Zaufaniem obdarzyło nas już ponad 80 szpitali i więcej niż 200 placówek ambulatoryjnych. Posiadamy własne Centrum Zdalnej Opieki Medycznej wraz z placówką iMed24, w której nasi ratownicy medyczni realizują interwencje u osób w stanie nagłego zagrożenia życia lub zdrowia.

Znamy się na rzeczy! Z Comarch Opaski Życia oraz naszych usług telemedycznych i teleopiekuńczych korzysta już w przybliżeniu 50 000 osób w Polsce i za granicą.

Comarch Opaska Życia

Technologia, która działa!

Braliśmy udział projektach na terenie całej Polski:

Wiemy, co jest ważne!

Opaska Życia to produkt pracy polskich inżynierów. Nasza Opaska jest jedyną na rynku bransoletek telemedycznych, która spełnia włącznie poniższe kryteria:

Comarch Opaska Życia to łatwe w obsłudze urządzenie, które pozwala na kompleksową opiekę 24/7. Do jej atutów należą: przycisk SOS, moduł GPS, czujnik tętna i założenia opaski oraz funkcja komunikacji dwustronnej, która zapewni natychmiastową możliwość wykonania połączenia telefonicznego w stanie zagrożenia zdrowia ze wskazaną osobą bliską lub pozwoli połączyć się z Centrum Teleopieki. Użytkownik Opaski Życia jest pod całodobową opieką Centrum Teleopieki, w którym wykwalifikowany personel medyczny czuwa nad jego bezpieczeństwem. W przypadku zaburzeń tętna lub po naciśnięciu przycisku SOS ratownicy kontaktują się z pacjentem, a w razie potrzeby wzywają pogotowie.  Opaska Życia wraz z usługą teleopieki są doskonałym rozwiązaniem dla osób starszych, chorych przewlekle, z niepełnosprawnościami, także w przypadku kwarantanny domowej lub izolacji.

Bezpłatna aplikacja mobilna Comarch Opaska Życia

Opaska może zostać zintegrowana z aplikacją mobilną (działającą na systemach Android i iOS) na telefonie członka rodziny lub opiekuna seniora. Pozwala to na wygodny dostęp do danych zbieranych przez Opaskę. Dzięki aplikacji opiekun może monitorować aktywność, lokalizację, parametry życiowe użytkownika oraz pozostawać z nim w stałym kontakcie. Jest to dodatkowa opcja dla opiekunów, którzy chcą monitorować aktywność nawet kilku podopiecznych. Za pomocą aplikacji można budować sieć opieki kilku opiekunów nad jednym podopiecznym (poza centrum ratownictwa).

Opaska Życia - wdrożenie w projektach pokrewnych

Wybierz nasze doświadczenie!

Zajmiemy się wdrożeniem „Korpusu Wsparcia Seniorów” w Twojej gminie. Dedykowany dla Twojego obszaru Przedstawiciel Handlowy obejmie projekt opieką, a Wdrożeniowiec firmy Comarch wesprze aktywację projektu.

WojewództwoOsoba odpowiedzialnaKontakt
PomorskieDaria UhlenbergDaria.uhlenberg@comarch.pl
Zachodniopomorskie
Kujawsko-pomorskie
Warmińsko-mazurskie
Damian PrzybycieńDamian.przybycien@comarch.pl
Lubuskie
Podlaskie
Adam SzabuniewiczAdam.szabuniewicz@comarch.pl
Mazowieckie
Łódzkie
Lubelskie
Wielkopolskie
Beata DzierukBeata.dzieruk@comarch.pl
ŚląskieJacek PawełczykJacek.pawelczyk@comarch.pl
Opolskie
Małopolskie
Podkarpackie
Dolnośląskie
Świętokrzyskie
Katarzyna BinkiewiczKatarzyna.binkiewicz@comarch.pl

Dowiedz się więcej o Opasce Życia! 

Skontaktuj się z ekspertem Comarch Healthcare i dowiedz się, jak możesz pomóc swojej Gminie.

Przejdź do formularza