Healthcare

Oferta

O Comarch Healthcare

Jesteśmy międzynarodowym przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem. Dostarczamy usługi informatyczne dla sektora medycznego, dopasowane do potrzeb klientów. W naszym portfolio produktowym znajdziesz telemedyczne systemy informatyczne, oprogramowanie do zarządzania placówkami medycznymi, zdalną opiekę medyczną, mobilne aplikacje medyczne oraz własne produkty medyczne i okołomedyczne. Oferujemy zintegrowane rozwiązania, które podnoszą jakość usług medycznych, usprawniają procesy administracyjne, a także skutecznie wspierają pacjentów, ich rodziny i personel medyczny.

Posiadamy własne centrum R&D, w którym projektujemy, testujemy i wytwarzamy nowe rozwiązania technologiczne. Następnie wprowadzamy je w życie w Centrum Medycznym iMed24, zdobywając przy tym cenne doświadczenie i wiedzę praktyczną.

Dowiedz się więcej

Poznaj nasze produkty

Potrzebujesz instrukcji używania naszych produktów?

Zachęcamy do wypełnienia krótkiego formularza w celu otrzymania instrukcji używania wyrobu medycznego firmy Comarch.

Przejdź do formularza

Zdalna Opieka Medyczna

W naszej ofercie znajdziesz specjalistyczne rozwiązanie z dziedziny zdalnej opieki senioralnej. To Comarch Opaska Życia, dzięki której pacjent korzysta z teleopieki przez całą dobę. Zdrowie użytkownika może być monitorowane na trzy sposoby: przez rodzinę (za pomocą aplikacji mobilnej), przez lokalną jednostkę medyczną (poprzez platformę Comarch e-Care) lub przez Centrum Teleopieki Comarch. 

Dowiedz się więcej 

Zdalna opieka senioralna

W ramach zdalnej opieki internistycznej udostępniamy certyfikowany produkt Comarch HomeHealth, ułatwiający zdalny monitoring stanu zdrowia osób przewlekle chorych i pacjentów po hospitalizacji. Rozwiązanie składa się z systemu informatycznego zintegrowanego z urządzeniami pomiarowymi. Wyniki badań są automatycznie analizowane i monitorowane przez personel medyczny.

Dowiedz się więcej

W celu świadczenia spersonalizowanych usług profilaktycznych oferujemy Punkty Diagnostyczne, dostępne w dwóch wariantach – stacjonarnym i mobilnym. Rozwiązanie oparte zostało na systemach informatycznych zintegrowanych z urządzeniami pomiarowymi, z których wyniki badań wysyłane są bezpośrednio do platformy telemedycznej i udostępniane lekarzom.

Dowiedz się więcej

Profilaktyka zdrowotna

Oferujemy ekosystem rozwiązań do zdalnej diagnostyki i monitoringu kardiologicznego, który składa się z platformy CMAP, urządzeń CardioNow i CardioVest oraz dedykowanego oprogramowania. Pozwala na długoterminową, kompleksową diagnostykę pracy serca przy równoczesnej trosce o komfort pacjenta i optymalizacji pracy personelu medycznego.

Dowiedz się więcej 

Opieka kardiologiczna

Zestaw Comarch HomeHealth ze spirometrem i pulsoksymetrem do samodzielnej kontroli domowej. Rozwiązanie może zostać rozszerzone o dedykowane formularze, uwzględniające pytania o samopoczucie, występowanie duszności, czy innych problemów z oddychaniem.

Dowiedz się więcej

Opieka pulmonologiczna

Zestaw Comarch HomeHealth z glukometrem, ciśnieniomierzem oraz wagą/analizatorem składu ciała do samodzielnej kontroli domowej. By ułatwić pacjentom diabetologicznym monitorowanie stanu ich zdrowia, aplikacja HomeHealth może zostać wyposażona w dodatkowe formularze.

Dowiedz się więcej
 

Opieka diabetologiczna

Klienci i partnerzy

Aktualności

Blog

Przeczytaj nasze materiały eksperckie

Przeczytaj o naszych wdrożeniach

Materiały video

Comarch Healthcare i Fundacja Carita: Opaska Życia dla pacjentów hematoonkologicznych

Comarch CardioNow - zdalna opieka kardiologiczna

Comarch Opaska Życia – poznaj opinię włoskich klientów

Comarch e-Consultant – wirtualne biuro obsługi klienta

MojeZdrowie24

Zdalny Monitoring Pacjentów z wykorzystaniem Comarch HomeHealth

Comarch MKS Cracovia - Wdrożenie zdalnego monitoringu zawodników

Comarch – the way we change healthcare

Punkt Diagnostyczny

Bransoletka Życia

Next Generation Hospital

Comarch medNote

Jak korzystać z darmowej Internetowej Książeczki Zdrowia?

"Dobre, bo polskie"

Comarch Optimed NXT

Wideokonsultacje w iMed24

Skontaktuj się z ekspertem Comarch Healthcare

Zachęcamy do kontaktu w celu szczegółowego omówienia interesujących Państwa produktów i usług dla sektora medycznego.

Przejdź do formularza

Proszę czekać