White Paper

Asset Tracking Solution - Technologia monitorowania i zarządzania zasobami w przestrzeniach przemysłowych

Pobierz darmowy White Paper dotyczący rozwiązania Comarch Asset Tracking w przestrzeni magazynowej. Z materiału dowiesz się czym jest Asset Tracking, jakie są jego funkcjonalności i zalety. Treść White Papera wskazuje na wykorzystanie go w branży logistycznej, a szczególnie w magazynach.

Dowiedz się więcej o tym, jak Comarch Asset Tracking usprawnia funkcjonowanie magazynów, pobierając darmowy White Paper.

 

DOWNLOAD ENGLISH VERSION

White Paper Asset Tracking Solution

Pobierz darmowy White Paper

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz materiały!

    Zobacz wszystkie materiały