White Paper

Asset Tracking Solution - Technologia monitorowania i zarządzania zasobami w przestrzeniach przemysłowych

Pobierz darmowy White Paper dotyczący rozwiązania Comarch Asset Tracking w przestrzeni magazynowej. Z materiału dowiesz się czym jest Asset Tracking, jakie są jego funkcjonalności i zalety. Treść White Papera wskazuje na wykorzystanie go w branży logistycznej, a szczególnie w magazynach.

Dowiedz się więcej o tym, jak Comarch Asset Tracking usprawnia funkcjonowanie magazynów, pobierając darmowy White Paper.

 

DOWNLOAD ENGLISH VERSION

White Paper Asset Tracking Solution

Pobierz darmowy White Paper

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch IoT Ecosystem

Zachęcamy do kontaktu w celu szczegółowego omówienia interesujących Państwa produktów i usług z zakresu IoT.

Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz materiały!

    Zobacz wszystkie materiały