Comarch Asset Tracking

Comarch Asset Tracking to chmurowe rozwiązanie umożliwiające lokalizowanie i monitorowanie narzędzi pojazdów czy osób. Przy pomocy urządzeń połączonych z Internetem i dedykowanej aplikacji, możliwe jest śledzenie wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Integracja produktu z innymi systemami (np. ERP, MES, HIS) otwiera drogę do automatyzacji procesów. Generowane raporty i narzędzia analityczne pomagają natomiast identyfikować wąskie gardła oraz optymalizować wykorzystanie zasobów.
 
 

     

 • Produkcja i magazyny
 • Przemysł budowlany
 • Placówki opieki
 • Nawigacja wewnątrzbudynkowa

Produkcja i magazyny

 
 
Z łatwością zlokalizujesz obiekty oraz wykryjesz wąskie gardła w kluczowych procesach, dzięki monitorowaniu zasobów na produkcji i w magazynie. Wygenerujesz także cenne raporty o przepływie zasobów. Pomoże to optymalizować użycie narzędzi i maszyn, a także zwiększy bezpieczeństwo. Aby dowiedzieć się więcej o zastosowaniu rozwiązania Comarch w firmach produkcyjnych i magazynach, kliknij tutaj.

Przemysł budowlany

 
 
Z łatwością odnajdziesz wszystkie potrzebne rzeczy. Dzięki hybrydowemu rozwiązaniu opartemu na Bluetooth i GPS, prześledzisz położenie materiałów, narzędzi i maszyn na placach budowy. W skali całego przedsiębiorstwa, będziesz więc efektywniej zarządzać zasobami poprzez optymalizację logistyki oraz zapobieganie kradzieżom.

Placówki opieki

 
 
Znaczną część wydatków placówki opiekuńczej stanowią obecnie koszty wymiany sprzętu i zmarnowane godziny pielęgniarskie. Śledź zasoby w warunkach szpitalnych, ogranicz koszty utrzymania sprzętu i personelu oraz popraw jakość usług świadczonych pacjentom. Zapewnij lepszą opiekę, poprzez zmniejszenie czasu pracy personelu nad procesami operacyjnymi. 

Nawigacja wewnątrzbudynkowa

 

 Comarch Asset Tracking zapewni Twoim klientom nawigację do kluczowych miejsc we wnętrzach budynków, gdzie niedostępny jest GPS. Zwiększy to możliwość interakcji z nimi – od poprawy jakości obsługi do marketingu bezpośredniego. W panelu zarządzania prześledzisz ruchy osób w budynku a dzięki narzędziom analitycznym ustalisz typowe zachowania klientów.

Zalety IoT Asset Tracking

Urządzenia Comarch i aplikacja Asset Tracking

 • Urządzenia Comarch
 • Aplikacja Asset Tracking

Urządzenia Comarch

   

     

  Aplikacja Comarch Asset Tracking, w wersji przeglądarkowej i mobilnej, umożliwia: lokalizację zasobów na mapie obiektu, konfigurację wirtualnych stref, ustawianie reguł i powiadomień o zdarzeniach. Ponadto, ułatwia analizę historycznych danych o lokalizacji przy pomocy narzędzi analitycznych (diagram spaghetti, heatmapy) oraz raportów. Dzięki niej sprawnie skonfigurujesz także mapy budynków i Twoje urządzenia Comarch.

  Pobierz white paper

  Optymalizacja procesów produkcyjnych i logistycznych dzięki monitorowaniu przepływu zasobów

  Pobierz darmowy White Paper dotyczący rozwiązania Comarch Asset Tracking w przestrzeni magazynowej. Z materiału dowiesz się, czym jest Asset Tracking i jakie są jego funkcjonalności. Poznasz przykłady praktycznych zastosowań i usprawnień w funkcjonowaniu przestrzeni przemysłowych.
   

  Pobierz

   

  Skontaktuj się z ekspertem Comarch IoT Ecosystem

  Zachęcamy do kontaktu w celu szczegółowego omówienia interesujących Państwa produktów i usług z zakresu IoT.