Comarch e-Consultant

Twoje Wirtualne biuro obsługi klienta

  

Pandemia Covid-19 spowodowała zaburzoną komunikację oraz zahamowanie funkcjonowania wielu firm. Wychodząc naprzeciw potrzebom placówek, przyjmujących klientów w okienku obsługi klienta, zaprojektowaliśmy system do zdalnych konsultacji, przenosząc komunikacje do Internetu.

Mając na uwadze konieczność zachowania pracy urzędów i innych placówek z biurem obsługi klienta, stworzyliśmy system, który m.in.:

  • Jest prosty w obsłudze dla klientów oraz pracowników
  • Umożliwia szybkie wdrożenie w placówce
  • Bierze pod uwagę różne modele pracy przy stanowiskach konsultantów i jest indywidualnie dostosowywany do potrzeb firmy
  • Umożliwia zachowanie dystansu społecznego i zorganizowanie częściowej lub całkowitej pracy zdalnej.

 

Więcej zalet znajdziesz w materiale. 

Pobierz ofertę

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.