Branże

Wybierz branżę, w której się specjalizujesz.
My zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązania.

Głównym atutem Comarch jest głęboka wiedza sektorowa, którą przekazujemy naszym klientom w postaci zintegrowanych systemów informatycznych. Comarch od początku swojej działalności kładzie nacisk na dostarczanie najwyższej jakości aplikacji i profesjonalnych usług, tak by mogły być optymalnie wykorzystane w codziennej działalności klientów.

 

SYSTEMY IT IDEALNIE DOPASOWANE DO BRANŻY, W KTÓREJ DZIAŁA TWOJA FIRMA

Administracja Publiczna

Administracja Publiczna

Comarch stworzył szereg rozwiązań typu e-government, które mają za zadanie spełnianie potrzeb specyficznych dla jednostek sektora publicznego.

Zobacz więcej
Finance, Bankowość, Ubezpieczenia

Bankowość

Systemy Comarch CRM & Loyalty for Banking zostały stworzone z myślą o poprawie efektywności w relacjach z klientami i tworzeniu programów lojalnościowych.

Zobacz więcej
ERP

Biura rachunkowe

Comarch ERP Optima Biuro Rachunkowe został stworzony z myślą o zdecydowanym uproszczeniu pracy biur rachunkowych i doradców podatkowych.

Zobacz więcej
Finance, Bankowość, Ubezpieczenia

Działalność maklerska

Comarch Exchange Trading służy do obsługi procesów biznesowych w biurach i domach maklerskich. Zapewnia wydajne przetwarzanie zleceń i transakcji oraz niezbędne wsparcie w zakresie obsługi klienta.

Zobacz więcej
ERP

E-commerce

Przeniesienie czy poszerzenie działalności Twojej firmy o rynek e-commerce przeniesie Twój biznes na całkowicie nowy poziom i stworzy ogromne możliwości, zarówno w aspekcie pozyskania nowych klientów, jak i wzmocnienia obecnych relacji biznesowych.

Zobacz więcej
Finance, Bankowość, Ubezpieczenia

Faktoring

Comarch tworzy rozwiązania z przeznaczeniem dla banków i firm oferujących usługi faktoringowe. Comarch Factoring zapewnia pełną automatyzację działalności faktoringowej oraz łatwą integrację z wykorzystywanymi przez klientów systemami ERP.

Zobacz więcej
Duże przedsiębiorstwa

FMCG

Branża FMCG cechuje się globalnym charakterem oraz dużą konkurencyjnością. Mnogość produktów i klientów oraz krótki czas życia produktu to wyzwania, z którymi muszą mierzyć się działy sprzedaży i marketingu.

Zobacz więcej
Duże przedsiębiorstwa

Handel i dystrybucja

Konkurencja w branży Retail zmusza detalistów oraz sieci handlowe do nieustannej kontroli przychodów i kosztów. Gotowość do wdrażania innowacyjnych rozwiązań oraz poziom zaawansowania technologicznego firmy przekłada się na pozycję rynkową.

Zobacz więcej
Duże przedsiębiorstwa

Linie lotnicze i transport

Prognozy przygotowane przez międzynarodowe organizacje gospodarcze i branżowe przewidują, że w 2022 co dziesiąty dolar produkowany w gospodarce światowej będzie pochodzić z transportu pasażerów i branży turystycznej.

Zobacz więcej
Duże przedsiębiorstwa

Logistyka

Najpopularniejsze technologie w dziedzinie informacji logistycznej oferowane przez Comarch to elektroniczna wymiana dokumentów, zarządzanie dokumentami, planowanie dostaw oraz tworzenie analiz i raportów.

Zobacz więcej
ERP

Małe i średnie przedsiębiorstwa

W Comarch uważamy, że standardowe funkcjonalności systemu ERP to za mało, aby nasi klienci w pełni rozwijali swój potencjał. Oferujemy szeroką gamę dodatkowych rozwiązań; e-commerce, WMS, backup baz danych, obsługę księgową...

Zobacz więcej
Duże przedsiębiorstwa

Motoryzacja

Comarch kładzie olbrzymi nacisk na funkcjonalność, innowacyjność i ergonomię swoich rozwiązań wspierających kompleksowe procesy w obszarach zakupów, sprzedaży, marketingu, logistyki i administracji HR.

Zobacz więcej
Duże przedsiębiorstwa

Paliwa

Oferta Comarch dla branży paliwowej zapewnia narzędzia niezbędne do automatyzacji procesów wpływających na rozwój firmy i zwiększenie zysków.

Zobacz więcej
Sektor medyczny

Comarch Optimed NXT

Optimed NXT to nowoczesny system informatyczny dla szpitali. Pozwala na organizację opieki zdrowotnej od początku do końca pobytu chorego w poszczególnych oddziałach i poradniach, w których świadczona jest opieka. Umożliwia sprawne zarządzanie danymi klinicznymi oraz procesami biznesowymi w szpitalu.

Zobacz więcej
ERP

Produkcja

Firmy produkcyjne, zwłaszcza te działające w produkcji przemysłowej, wykorzystują systemy informatyczne głównie do obsługi swoich procesów produkcyjnych i logistycznych. Oferta Comarch dla sektora produkcji przemysłowej jest zróżnicowana w zależności od stopnia dojrzałości klienta i wspiera każdy element pracy przedsiębiorstw produkcyjnych.

Zobacz więcej
Administracja publiczna

Przedsiębiorstwa użyteczności publicznej

Obecną sytuację w sektorze przedsiębiorstw utilities (ciepłownictwo, przedsiębiorstwa wodociągowe i kanalizacyjne, energetyka, gazownictwo) cechuje olbrzymia dynamika zmian.

Zobacz więcej
Finance, Bankowość, Ubezpieczenia

Rynki kapitałowe

Produkty Comarch dla rynków kapitałowych to nowoczesne rozwiązania, obsługujące procesy związane z alokacją zasobów, wspierające różne metody zarządzania aktywami oraz umożliwiające wydajne zarządzanie działalnością biur i domów maklerskich zgodnie z regulacjami i wymaganiami obszaru compliance.

Zobacz więcej
Telekomunikacja

Telekomunikacja

Dzięki wykorzystaniu szerokiego spektrum narzędzi OSS/BSS pomagamy operatorom telekomunikacyjnym czerpać zyski z nowoczesnych rozwiązań i produktów, a w rezultacie osiągać większą rentowność.

Zobacz więcej
Finance, Bankowość, Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

Działalność ubezpieczeniową wspomaga szereg systemów Comarch, które przeznaczono zarówno dla zarządzających towarzystwami, agentów ubezpieczeniowych, pracowników oddziałów i call center, ale również dla współpracujących z nimi pośredników jak agencje czy brokerzy.

Zobacz więcej
Administracja publiczna

Wyższe uczelnie

Ciągłe zmiany w szkolnictwie wyższym, rosnąca liczba informacji o studentach i posiadanych zasobach jakie muszą gromadzić i przetwarzać Szkoły Wyższe, oraz wzrost oczekiwań studentów odnośnie jakości usług dostarczanych przez uczelnie sprawiają, że nie jest możliwe sprawne zarządzanie uczelnią bez pomocy wyspecjalizowanych systemów informatycznych.

Zobacz więcej
Sektor Medyczny

Telemedycyna

Dostarczamy rozwiązania pozwalające monitorować stan zdrowia pacjenta dłużej niż 24h. Pacjent objęty Zdalną Opieką Medyczną może wykonywać codzienne czynności będąc pod stalą kontrolą personelu medycznego. Nasze rozwiązania sprawdzają się w obszarze m.in. kardiologicznym, pulmonologicznym, położniczym, czy w opiece senioralnej.

Zobacz więcej
Sektor Medyczny

Comarch Optimed24

Optimed24 to kompleksowe oprogramowanie do zarządzania ambulatoryjną placówką medyczną. Pozwala w prosty sposób tworzyć i zarządzać elektroniczną dokumentacją medyczną. Z systemu może korzystać praktycznie każda przychodnia, niezależnie od schematu organizacyjnego.

Zobacz więcej
Sektor Medyczny

Comarch Concierge

Medyczny Concierge jest dostępny jako portal z panelem logowania dla Pacjentów. Indywidualna strona pacjenta umożliwia m.in. śledzenie przebiegu leczenia, podgląd zaleceń lekarskich i wyników badań, przypomnienie o kolejnej wizycie, rejestrację na wizyty lekarskie u różnych specjalistów oraz zamówienie brakujących recept.

Zobacz więcej
Sektor Medyczny

Comarch RIS

To nowoczesne oprogramowanie webowe wspomagające pracę zakładu diagnostyki obrazowej. Cechuje go niespotykana szybkość działania oraz nowoczesny, przyjazny i ergonomiczny interfejs użytkownika. W trakcie wdrożenia system Comarch RIS jest precyzyjnie dopasowywany do potrzeb klienta.

Zobacz więcej
Sektor Medyczny

Miasto Zdrowia

Koncepcja Miasta Zdrowia prezentuje nowoczesne rozwiązania IT dla regionów i miast. Zakłada przeprowadzenie informatyzacji placówek medycznych, wdrożenie platform wymiany danych, zastosowanie rozwiązań telemedycznych oraz możliwość otrzymania współfinansowania projektów związanych z opieką medyczną z funduszy europejskich.

Zobacz więcej
Sektor Medyczny

Comarch DICOM Runner

Comarch DICOM Runner to darmowa przeglądarka służąca do prezentacji obrazów medycznych zapisanych na dyskach CD/DVD lub innych nośnikach danych. Rozwiązanie nie wymaga instalacji, jest proste w obsłudze.

Zobacz więcej

Poznaj naszych klientów. Poszukaj swojej konkurencji

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.