Branże

SYSTEMY IT IDEALNIE DOPASOWANE DO BRANŻY, W KTÓREJ DZIAŁA TWOJA FIRMA

Administracja Publiczna

Comarch stworzył szereg rozwiązań typu e-government, które mają za zadanie spełnianie potrzeb specyficznych dla jednostek sektora publicznego.

Bankowość

Systemy informatyczne Comarch przeznaczone są zarówno dla bankowości detalicznej, jak i korporacyjnej, a także banków spółdzielczych.

Biura rachunkowe

Comarch ERP Optima Biuro Rachunkowe został stworzony z myślą o zdecydowanym uproszczeniu pracy biur rachunkowych i doradców podatkowych.

Cyber Security

Autorskie rozwiązania sprzętowe i programowe zapewniające bezpieczne zarządzanie dostępem i uwierzytelnianie oraz rozliczalność operacji.

Duże przedsiębiorstwa

Nowoczesne rozwiązania IT unowocześniające duże przedsiębiorstwa międzynarodowe i regionalne z wielu różnorodnych branż.

Działalność maklerska

Comarch Exchange Trading służy do obsługi procesów biznesowych w biurach i domach maklerskich. Zapewnia wydajne przetwarzanie zleceń i transakcji oraz niezbędne wsparcie w zakresie obsługi klienta.

E-commerce

Przeniesienie czy poszerzenie działalności Twojej firmy o rynek e-commerce przeniesie Twój biznes na całkowicie nowy poziom i stworzy ogromne możliwości, zarówno w aspekcie pozyskania nowych klientów, jak i wzmocnienia obecnych relacji biznesowych.

Faktoring

Comarch tworzy rozwiązania z przeznaczeniem dla banków i firm oferujących usługi faktoringowe. Comarch Factoring zapewnia pełną automatyzację działalności faktoringowej oraz łatwą integrację z wykorzystywanymi przez klientów systemami ERP.

IoT Ecosystem

Szybkie prototypowanie i produkcja urządzeń elektronicznych. W ofercie znajdują się usługi montażu urządzeń elektronicznych (EMS), usługi w zakresie rozwoju produktów oraz usługi w zakresie prototypowania mechanicznego.

FMCG

Branża FMCG cechuje się globalnym charakterem oraz dużą konkurencyjnością. Mnogość produktów i klientów oraz krótki czas życia produktu to wyzwania, z którymi muszą mierzyć się działy sprzedaży i marketingu.

Handel i dystrybucja

Konkurencja w branży Retail zmusza detalistów oraz sieci handlowe do nieustannej kontroli przychodów i kosztów. Gotowość do wdrażania innowacyjnych rozwiązań oraz poziom zaawansowania technologicznego firmy przekłada się na pozycję rynkową.

Linie lotnicze i transport

Prognozy przygotowane przez międzynarodowe organizacje gospodarcze i branżowe przewidują, że w 2022 co dziesiąty dolar produkowany w gospodarce światowej będzie pochodzić z transportu pasażerów i branży turystycznej.

Logistyka

Najpopularniejsze technologie w dziedzinie informacji logistycznej oferowane przez Comarch to elektroniczna wymiana dokumentów, zarządzanie dokumentami, planowanie dostaw oraz tworzenie analiz i raportów.

Małe i średnie przedsiębiorstwa

W Comarch uważamy, że standardowe funkcjonalności systemu ERP to za mało, aby nasi klienci w pełni rozwijali swój potencjał. Oferujemy szeroką gamę dodatkowych rozwiązań; e-commerce, WMS, backup baz danych, obsługę księgową.

Miasto Zdrowia

Koncepcja Miasta Zdrowia prezentuje nowoczesne rozwiązania IT dla regionów i miast. Zakłada m.in. informatyzację placówek medycznych, stosowanie rozwiązań telemedycznych czy wdrożenie platform wymiany danych.

Motoryzacja

Comarch kładzie olbrzymi nacisk na funkcjonalność, innowacyjność i ergonomię swoich rozwiązań wspierających kompleksowe procesy w obszarach zakupów, sprzedaży, marketingu, logistyki i administracji HR.

Pacjenci

Medyczny Concierge jest dostępny jako portal z panelem logowania dla Pacjentów. Indywidualna strona pacjenta umożliwia m.in.: śledzenie przebiegu leczenia, podgląd zaleceń lekarskich, wyników badań czy przypominanie o kolejnych wizytach.

Paliwa

Oferta Comarch dla branży paliwowej zapewnia narzędzia niezbędne do automatyzacji procesów wpływających na rozwój firmy i zwiększenie zysków.

Placówki medyczne

Optimed24 to kompleksowe oprogramowanie do zarządzania ambulatoryjną placówką medyczną. Pozwala w prosty sposób tworzyć i zarządzać elektroniczną dokumentacją medyczną. Z systemu może korzystać praktycznie każda przychodnia.

Produkcja

Firmy produkcyjne wykorzystują systemy informatyczne głównie do obsługi swoich procesów produkcyjnych i logistycznych, ale także poszukują rozwiązań wspierających działy marketingu czy sprzedaży.

Przedsiębiorstwa użyteczności publicznej

Obecną sytuację w sektorze przedsiębiorstw utilities (ciepłownictwo, przedsiębiorstwa wodociągowe i kanalizacyjne, energetyka, gazownictwo) cechuje olbrzymia dynamika zmian.

Rynki kapitałowe

Produkty Comarch dla rynków kapitałowych to nowoczesne rozwiązania, obsługujące procesy związane z alokacją zasobów, wspierające różne metody zarządzania aktywami oraz umożliwiające wydajne zarządzanie działalnością biur i domów maklerskich zgodnie z regulacjami i wymaganiami obszaru compliance.

Sztuczna Inteligencja | Machine Learning

Są to obszary, których funkcjonalności obejmują szerokie spektrum branżowe. W Comarch AI i ML wykorzystywane są w produktach dla e-zdrowia, telekomunikacji, finansów i dużych przedsiębiorstw.

Szpitale

Optimed NXT to nowoczesny system informatyczny dla szpitali. Pozwala na organizację opieki zdrowotnej od początku do końca pobytu chorego w poszczególnych oddziałach i poradniach. Umożliwia zarządzanie danymi klinicznymi oraz procesami biznesowymi w szpitalu.

Telekomunikacja

Dzięki wykorzystaniu szerokiego spektrum narzędzi OSS/BSS pomagamy operatorom telekomunikacyjnym czerpać zyski z nowoczesnych rozwiązań i produktów, a w rezultacie osiągać większą rentowność.

Telemedycyna

Dostarczamy rozwiązania pozwalające monitorować stan zdrowia pacjenta dłużej niż 24h. Pacjent objęty Zdalną Opieką Medyczną może wykonywać codziennie inne czynności będąc pod stałą kontrolą personelu medycznego.

Ubezpieczenia

Działalność ubezpieczeniową wspomaga szereg systemów Comarch, które przeznaczono zarówno dla zarządzających towarzystwami, agentów ubezpieczeniowych, pracowników oddziałów i call center, ale również dla współpracujących z nimi pośredników jak agencje czy brokerzy.

Uczelnie wyższe

Uczelnie wyższe powinny szybko reagować na zmiany społeczne i technologiczne. Aby utrzymać wysoki poziom usług edukacyjnych Comarch stworzył zintegrowane systemy informatyczne, które wspierają wszystkie obszary funkcjonowania uczelni.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch


Chcesz wiedzieć więcej? Potrzebujesz porady w doborze produktów?

Przejdź do formularza