Punkt Diagnostyczny – oferta dla zakładów produkcyjnych

Pomoc w utrzymaniu ciągłości produkcji w dobie pandemii koronawirusa

 

Pobierz materiał, aby dowiedzieć się:

  • Jak badać pracowników w miejscu pracy i zmniejszyć ryzyko zarażenia koronawirusem
  • Jak mobilny Punkt Diagnostyczny zniweluje przestój w produkcji
  • Jak Twoi pracownicy uzyskają e-receptę bez pojawiania się w placówce medycznej

 

Punkt Diagnostyczny Comarch  to rozwiązanie, które pozwala na badania w miejscu pracy. Składa się z aparatury medycznej i oprogramowania (Platforma e-Care), które zapewnia bezpieczny i wysokiej jakości dostęp do usług medycznych bez konieczności udawania się do placówki medycznej.

 

Pobierz darmowy One Pager

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.