Comarch wystawcą podczas TM Forum Live! 2017

Nicea, 15.05.2017 - 18.05.2017

Dołącz do nas podczas targów w Nicei, by dowiedzieć się więcej o kompleksowej ofercie Comarch dla operatorów komórkowych i kablowych. Odwiedź nasze nowe stoisko (#333) i porozmawiaj z ekspertami Comarch z obszaru OSS i BSS. Czekamy na Państwa od 15 do 18 maja 2017 roku w nicejskim Acropolis Convention Center w hali Muse.

Nieustannie ewoluująca rola operatorów komórkowych zmusza firmy do ciągłego udoskonalania usług poprzez adaptację najnowszych trendów. Znajomość różnych podejść dostawców rozwiązań IT pozwala na wybór i lepsze dostosowanie konkretnych rozwiązań do potrzeb danej organizacji. Dowiedz się więcej, jak dokonać zmiany w kierunku operatora prawdziwie cyfrowego i jaką ofertę ma w tym obszarze Comarch. Zdobądź wiedzę, jak skorzystać z dostępnych w czasie rzeczywistym danych analitycznych lub jak zwiększyć satysfakcję klienta dzięki podejściu omnichannel.

Skorzystaj z okazji, by wysłuchać ekspertów z branży i przedstawicieli najbardziej innowacyjnych operatorów na rynku, którzy będą przemawiać podczas towarzyszącej targom konferencji. To TMForum , więc specjalistyczna wiedza gwarantowana!

By umówić spotkanie podczas targów, prosimy o kontakt z Karoliną Górzną-Musielą dostępną pod adresem mailowym karolina.gorzna-musiela@comarch.com.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o podejściu i wizji Comarch w zakresie transformacji cyfrowej przeczytaj naszego eBooka dostępnego tutaj.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska i rozmowy z ekspertami!

Potrzebujesz porady w doborze produktów?

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci odpowiedni produkt.