Spotkaj się z nami na Digital Transformation World w Nicei!

Nicea, 14.05.2018 - 16.05.2018

TM Forum Live! – jedno z ważniejszych wydarzeń telekomunikacyjnych – zmienia się i otwiera na nowe pomysły, aby nadążyć za zmianami zachodzącymi w branży. Organizowane przez TM Forum wydarzenie pod nazwą Digital Transformation World odbędzie się w dniach 14 do 16 maja 2018 roku w Nicei.

Odwiedź stoisko #333, aby spotkać się z zespołem Comarch i zobaczyć, jak razem z naszymi partnerami realizujemy projekty transformacji cyfrowej.

Drugi rok z rzędu pracujemy nad projektem Catalyst BSS pod przewodnictwem Orange. W tym roku skupiamy się nad tą chwilą tzw. Customer Journey, kiedy klient planuje odejść oraz nad tym, jak temu skutecznie zapobiec. Rozwiązanie, które opracowaliśmy dla tego problemu zostanie zaprezentowane w czasie wydarzenia przez cały zespół projektowy.

Sektor telekomunikacji zmienia się obecnie z niewiarygodną prędkością, jednocześnie obserwujemy rozwój rozwiązań i koncepcji z zakresu Internetu Rzeczy, systemów uczących się (machine learning) oraz sztucznej inteligencji. Cała branża czeka na pojawienie się długo wyczekiwanej technologii 5G i wdraża coraz bardziej kompleksowe rozwiązania, dzięki którym możliwe będzie dostosowanie procesów zarządzania siecią do nowych standardów. Zmienia się też podejście do rozwiązań typu open source, opracowywanych we współpracy z operatorami sieci telekomunikacyjnych oraz z dostawcami należącymi do inicjatyw takich jak Open Network Automation Platform (ONAP).

Klienci końcowi nie korzystają z urządzeń telekomunikacyjnych tak samo, jak wcześniej, a firmy telekomunikacyjne powinny możliwie najszybciej dostosować się do ich oczekiwań. Tutaj właśnie pojawia się potrzeba koncentracji na urządzeniach mobilnych (czyli podejścia mobile-first)i bezobsługowej automatyzacji (zero-touch automation).

Z wielką chęcią omówimy z Wami te pasjonujące tematy. Jeśli chcesz zarezerwować spotkanie z zespołem Comarch, napisz do Agaty Wolskiej, naszej event menedżerki na adres: agata.wolska@comarch.pl

Potrzebujesz porady w doborze produktów?

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.