Comarch Optimed NXT - niezawodny system klasy HIS

Comarch Optimed NXT to system klasy HIS (Hospital Information System) dostosowany do potrzeb wszystkich placówek medycznych, niezależnie od rozmiaru i specjalizacji. Posiada 6 modułów podstawowych i ponad 30 modułów dodatkowych, dzięki którym może być stosowany we wszystkich szpitalach, przychodniach, pracowniach specjalistycznych i gabinetach lekarskich. Korzysta z niego już ponad 300 placówek medycznych w całej Polsce!


Zalety systemu:

 • Intuicyjny interfejs użytkownika
 • Podgląd historii modyfikacji i zmian dokumentów
 • W pełni konfigurowane, dynamiczne szablony dokumentów
 • Wbudowane mechanizmy autozapisu dla wszystkich dokumentów oraz tworzenie ich kopii roboczych
 • Możliwość niezależnego uzupełniania dokumentów przez poszczególne grupy personelu
 • Predefiniowanie odpowiednich procedur (ICD9, ICD10) do dowolnego dokumentu medycznego
 • Możliwość integracji z systemami różnych producentów

Więcej informacji o Comarch Optimed NXT

Integracja Optimed NXT i MojeZdrowie24 - nowe możliwości dla placówek medycznych

Integracja systemu Comarch Optimed NXT z aplikacją MojeZdrowie24 usprawni komunikację z pacjentami i ułatwi im dbanie o zdrowie. Cała dokumentacja medyczna wytwarzana w placówce będzie automatycznie przesyłana na konta pacjentów w MojeZdrowie24.

MojeZdrowie24 to darmowa aplikacja mobilna i webowa dla pacjentów, która pełni rolę internetowej książeczki zdrowia. Użytkownicy mogą wprowadzać do niej m.in. pomiary parametrów zdrowotnych, dokumentację medyczną, a następnie udostępniać te dane lekarzom w trakcie wizyt stacjonarnych, teleporad lub wideokonsultacji. Aplikacja MojeZdrowie24 została pobrana już ponad 20 000 razy, a aktywnie korzystają z niej tysiące pacjentów.

Więcej informacji o MojeZdrowie24

Zalety integracji systemu Optimed NXT i aplikacji MojeZdrowie24

 • Zabezpieczenie wrażliwych danych medycznych w Comarch EHR Cloud
 • Zmniejszenie liczby wniosków o wydanie dokumentacji medycznej
 • Oszczędność czasu pacjentów i personelu medycznego
 • Dodatkowy kanał komunikacji z pacjentami
 • Sprawny obieg informacji
 • Nowoczesny i postępowy wizerunek placówki

Uzupełnij formularz, aby otrzymać ofertę lub więcej informacji

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.